Strefa pacjenta

Efekty wybielania zębów naszych pacjentów

 

 

4 opinii

 1. Koleżanka poleciła mi wybielanie zębów w tym salonie. Byłam tam ostatnio i jestem bardzo zadowolona. :) Posiadają super nowoczesny sprzęt. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panie są zawsze uśmiechnięte i na każde moje pytanie potrafią odpowiedzieć. Mają przystępna cena. Moim zdaniem najtaniej w Rzeszowie. Jeżeli chodzi o wybielanie zębów to naprawdę są świetni. Polecam wszystkim!!

 2. Smile&More to strzał w dziesiątkę :) nie trzeba stać pół godziny przed półką pełną past i zastanawiać się co jest dla mnie najlepsze , wystarczy pójść do Smile&More a miłe Panie dobiorą odpowiednie pasty i poinstruują jak i kiedy należy używać poleconych produktów. Świetna obsługa , świetne miejsce :)

 3. Rewelacyjne miejsce, Spokojnie, wesolo, mila „rodzinna” atmosfera. Az chce sie wracac :) Jednoczesnie bardzo szeroki wachlarz zabiegow. Goraco polecam Smile nie schodzi z mojej twarzy kiedy myśle o tym miejscu.
  To połączenie profesjonalizmu, życzliwości i niewymuszonego zainteresowania Klientami.
  Wychodzi się z ” Smile and more „w doskonałym nastroju �Uwielbiam !!!
  Bardzo bardzo Dziekuje wspaniałym Paniom Eli,Gosi,Monice,Renacie,Wspaniałym Doktorom Aiham Mohsim Marcinowi M za Serce i Profesjonalizm .
  Bardzo Bardzo serdecznie polecam !!!Pozdrawiam serduszkiem cały Team ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *