Wybielanie zębów

Wybielanie metodą Beyond Wybielanie metodą nakładkową

Czytaj dalej   
Wybielanie metodą nakładkową

Metoda polega na zastosowaniu specjalistycznego żelu wybielającego, który wnikając w głąb zębów uwalnia w nich atomy tlenu. Powodują one utlenianie, a co za tym idzie – rozjaśnienie przebarwień.

Czytaj dalej   
Cennik

Cennik usług w Smile & More

Czytaj dalej   
Polishing

Profesjonalne oczyszczanie zębów za pomocą gumeczek i szczoteczek montowanych na mikrosilnik oraz past polerskich o różnej ścieralności. Dzięki temu zabiegowi zęby pozostają czyste i gładkie.

Czytaj dalej   
Ozonoterapia

Od kilkudziesięciu lat ozon znajduje zastosowanie w medycynie. Ozonoterapia jest dobrze zbadaną oraz szeroko stosowaną metodą terapii w obrębie jamy ustnej.

Czytaj dalej   
ICON

Icon jest to nowe podejście do przeciwdziałania próchnicy początkowej bez utraty zdrowych twardych tkanek zęba – podczas jednej wizyty bez borowania i bez znieczulenia.

Czytaj dalej   
Lakowanie

Lakowanie to całkowicie bezbolesny, zabieg profilaktyczny polegający na wypełnieniu bruzd i zagłębień występujących na powierzchni zębów przedtrzonowych i trzonowych światłoutwardzalnym lakiem szczelinowym.

Czytaj dalej   
Fluoryzacja

Fluoryzacja jest stomatologicznym zabiegiem profilaktycznym, polegającym na stosowaniu różnych rodzajów preparatów z fluorem. Fluoryzacja zębów zapobiega rozwojowi próchnicy, a także usuwa nadwrażliwość zębów.

Czytaj dalej   
Piaskowanie zębów

Piaskowanie zębów to zabieg polegający na usuwaniu płytki nazębnej, wszelkich osadów i przebarwień z powierzchni zębów za pomocą tzw. piaskarki, czyli specjalnego urządzenia, które kieruje strumień piasku, wody i powietrza na zęby.

Czytaj dalej   
Skaling

Skaling to zabieg polegający na usuwaniu kamienia nazębnego który na skutek niedostatecznej higieny jamy ustnej odkłada się głównie w okolicach szyjek zębowych jak również w przestrzeniach międzyzębowych.

Czytaj dalej