1 URODZINY SMILE&MORE

Wielkimi krokami zbliżamy się do 1 urodzin salonu S&M które odbędą się 1 kwietnia. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcji. Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z zakresu profilaktyki jamy ustnej, gdzie dowiesz się jak prawidłowo dbać o zęby i jakich produktów używać. Jeżeli podczas konsultacji stwierdzimy , iż potrzebujesz zabiegu profilaktycznego wówczas otrzymasz 10% rabatu na dany zabieg. Oczywiście zostaniesz umówiony na dogodny dla Ciebie termin.

W tym dniu będziesz także mieć możliwość skorzystania z sesji pielęgnacyjnej Mary Kay – dla każdego bezpłatna sesja pielęgnacjna „satynowe dłonie” i „satynowe usta” oraz możliwość poznania bogatej gamy kosmetyków Mary Kay.

W programie również liczne konkursy.

Potrzebujesz irygatora firmy Philips? Przyjdź do salonu S&M i wygraj Irygator o wartości 370 zł .

Masz problem z wysuszoną skórą na dłoniach i ustach? Odwiedź w dniu 1 kwietnia salon S&M

a otrzymasz bezpłatny zabieg pielęgnacyjny „satynowe dłonie „ i „satynowe usta”.

Przed wybieleniem zębów powstrzymuje cię wysoka cena? Tylko w dniu 1 kwietnia masz możliwość zapisania się na wybielanie zębów metodą Beyond w niepowtarzalnie niskiej cenie 549 zł wraz z konsultacją gratis!

Będziesz mieć również możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej loterii , gdzie możesz wygrać nagrodę ufundowaną przez Smile&More – bezpłatną usługę z zakresu profilaktyki oraz prezent niespodziankę od Mary Kay .

Mamy również przygotowane niespodzianki dla naszych najmłodszych pacjentów, dzieci uczą się poprzez zabawę dlatego też animatorka zabaw zadba o kreatywnie spędzony czas
z dużą dawką dobrej zabawy a wykwalifikowane higienistki stomatologiczne w interesujący sposób przekażą wiedzę dotyczącą prawidłowej higieny jamy ustnej.

Nikt nie opuści naszego salonu bez drobnego upominku

smile_poprawki5