DSD-Digital Smile Design

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową usługą!!! :)

Jesteś niezadowolony z własnego uśmiechu? Chciałbyś zmienić swój wygląd, ale nie wiesz od czego zacząć? Mamy na to sposób – Digital Smile Design.

Co to jest Digital Smile Design?

DSD to mianowicie indywidualne projektowanie nowego uśmiechu, nowoczesne podejście do leczenia stomatologicznego, efektów oraz komunikacji z pacjentem i innymi specjalistami.

DSD krok po kroku.

Pierwszym krokiem DSD jest konsultacja stomatologiczna, podczas której zostanie wykonana seria zdjęć i filmów twarzy, zębów i uśmiechu. Podczas wizyty lekarz stomatolog przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad w celu poznania jego cech osobowości oraz jego wyobrażeń dotyczących idealnego, pięknego uśmiechu. Następnym krokiem jest wykonanie przez lekarza planu leczenia: analizy zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimką. Za pomocą cyfrowych plansz projektuje nowy uśmiech, który konsultuje następnie z pacjentem. Ostatnim krokiem DSD jest przygotowanie w pracowni protetycznej wzoru uśmiechu i dopasowanie do pacjenta.

 

Zmień swoje życie dzięki Digital Smile Design! Umów się na wizytę konsultacyjną DSD w Centrum Profilaktyki i Wybielania Zębów SMILE&MORE.